Просто посеред ночі на заводі з’являються спецпризначенці та слідчі аж із самого Києва!
І блокують усю діяльність. Їх не цікавить, що площі підприємства – орендовані, що там – сировина на десятки мільйонів гривень, що люди залишаються без роботи, а бізнес – без перспектив.
Але ж – на кого працює поліція, а з нею разом – спортивні молодики у балаклавах?
Невже правоохоронці вже беруть участь навіть у розподілі спадків?