Холоднокровно і цинічно вони змушують своїх жертв віддати все майно.
Адже людина у відчаї готова піти на будь-що, аби тільки живою лишитись.
А далі все за схемою – обчищають помешкання, нахабно пакують цінності у поліетиленові мішки.
Не бояться і наче навмисно потрапляють в об’єктиви камер спостереження! Також по темі: Олімпійську чемпіонку Яну Клочкову пограбували у її день народження
Обкрадені власники викликають копів, а зухвальці – відверто сміються в обличчя поліції, бо ж та не в змозі знайти управу на негідників!
Неймовірно страшно ось так, в один момент, лишитись абсолютно ні з чим, в самих лише капцях на вулиці!
І розуміти – немає звідки чекати захисту.
А ще гірше, коли за злочинною оборудкою стоїть хтось із рідних