У Херсоні в багатоквартирному будинку прорвало труби опалення

У холодних квартирах, але по коліна в окропі.  У Херсоні в багатоквартирному будинку прорвало труби опалення, і гаряча вода хлинула у квартири. Кип’яток тече по стінах і стелях, мешканці обірвали всі телефони комунальних служб, викликали рятувальників та поліцію, опалення перекрили, але вся вода, що була в системі, вилилася у помешкання. А от у ЖЕКу кажуть, – у всьому винні самІ ж жильці. Як вам таке? Дивіться!

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ