З’ясувалося, дитини немає серед живих уже майже десять місяців! Її убили, спалили у печі, а рештки розкидали недалеко від хати.
Та увесь цей час соцслужби, поліція та сусіди були впевнені: дівчинка жива. І це при тому, що родина мала бути під пильним контролем.
Адже батьки з великим боєм та неймовірною підтримкою громадських активістів через суди повертали собі дочку, яку в них свого часу відібрали через знущання, побої та нелюдські умови проживання.
Чому так сталося, що дитина, яка могла жити повноцінним щасливим життям, загинула жахливою смертю від рук найрідніших людей? Історія, від якої неможливо оговтатися.