На Херсонщині під час негоди блискавкою вбило двох людей

На Херсонщині під час негоди блискавкою вбило двох людей – молоду дівчину та пастуха-пенсіонера.

Обох гроза застала посеред поля, а дівчина ще й розмовляла по мобільному телефону.

Також по темі: На Рівненщині блискавка спалила будинок поліцейського

Як все сталося, а головне – як вберегтися від такої страшної смерті, дізнавалися наші кореспонденти.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ