Жінка із Умані втратила зір після невдалої косметологічної процедури

Уманчанка втратила зір після невдалої косметологічної процедури. Жінка стверджує, що повністю осліпла на одне око після того як зробила татуаж повік. У лікарні їй діагностували тяжкий хімічний опік. За місяць лікувань зір вдалося відновити лише на третину. Тепер жінка збирається судитися із майстром, у якої проводила процедуру.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ