Викрадення немовляти на Київщині. Хто ця жінка, яка зважилася на таке?

Анастасія Поліщук – волонтерка і головна підозрювана у викраденні 4-місячного хлопчика.

Вона забрала дитину просто з рук матері і втекла з малим!

Вже кілька днів ця новина тримає в напруженні всю Україну.

Зухвалий злочин не залишив байдужим нікого.  Також по темі: Не може мати власних дітей? Чим завершилось викрадення немовляти у Києві

Тих кілька годин, поки копи шукали хлопчика уся країна тримала кулаками аби з малим усе було добре.

І на щастя Дениса знаходять! Хто ця жінка, яка зважилася на таке?

Виявляється своіх батьків Анастасія переконувала – зовсім скоро вони стануть бабусею та дідусем.

Виходить вона планувала злочин і ретельного його продумала.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ