Вбивство дівчини на Тернопільщині: чи справжнього вбивцю затримала поліція?

Це душогубство прозвали черговою Врадієвкою! Тринадцять днів – рівно стільки часу відтоді, як юна випускниця на Тернопільщині не повернулася додому. На дівчину напали і двічі встромили ніж у самісіньке серце! Рівно за тиждень поліцейські звітують: вбивцю затримали. Це 16-ти річний хлопець, учень місцевого ПТУ. Але жителі впепевні: молодик не винен, а правоохоронці просто шукають крайнього, аби приховати справжніх убивць. Люди масово виходять на акції протесту, перекривають траси і пікетують місцевий відділок! Селяни вимагають, аби Генпрокуратура та МВС – негайно втрутилися в розслідування. Адже навіть рідні батьки не впізнюють свого сина… Що ж з ним сталося одразу після затримання?

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ