У Львові після великодніх свят до лікарні з отруєнням потрапили нацгвардійці

Грандіозний скандал – у Львові. Після великодніх свят на лікарняні ліжка потрапили понад півсотні нацгвардійців!

Усі вони охороняли порядок під час масових гулянь в обласному центрі. От тільки важкувато це робити, коли в тебе – діарея! Пів-роти правоохоронців ураз вивів з ладу той, хто отруїв їх харчами.

В цьому переконані слідчі. Їдальню перевертають догори дригом, а поки командири розбираються – бійцям одні непереливки: після скандалу їм суворо заборонили отримувати з дому гостинці.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ