У лісі на Житомирщині на смерть замерзла студентка
Історія, яка просто пробирає до кісток. На Житомирщині 21-річна студентка не змогла вибратися із зимового лісу, там і загинула. В її смерті рідні винуватять – як це не вражаюче – водія автобуса, який начебто висадив її, бо – увага – дівчина не мала 25-ти гривень на проїзд!! Звучить надто дико, правда? Розслідувати трагедію взялася поліція. Слідчі шукають пасажирів того рейсу, аби з’ясувати, чи дійсно до шокуючої загибелі призвела згубна людська жадібність? І що змусило дівчину посеред ночі зайти до лісу? Розбирався наш Павло Шамшин.