У Дніпрі бандити у масках увірвались до будинку стареньких пенсіонерок

Зате звідки з’явились і куди так само наче розчинились кривдники стареньких бабусь – ніхто й гадки не має. У Дніпрі бандити у масках увірвались до будинку стареньких пенсіонерок. Орудували молотком і битками, якими побили двох бідолашних жінок до напівсмерті. І щонайгірше, звірство відбувалось перед очима їхньої 103-річної матері, чіпати яку в злочинців, дивом, рука не піднялась. Нині одна з сестер буквально на межі життя та смерті. А от інша розказала жахливі подробиці нашим журналістам. Лише послухайте!

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ