ICTV - Разом краще

Video: Справа на мільйони. Люди у погонах викрали підприємця на Дніпропетровщині

А цей шокуючий детектив із багатьма невідомими! Справа на мільйон, а точніше - на сім!

Сценарій, за який гризтиме лікті будь-який голівудський режисер. Та українські реалії, повірте, цинічніші за кіно-сюжети.

Від цієї історії просто мурахи шкірою! Тільки послухайте - на Дніпропетровщині зникає чолов'яга, і аж за місяць з'ясовується: то був засновник фірми, а взяли його в заручники - люди y погонах![read_more_news]

Все сталося аж надто швидко: по обіді до нього на зустріч приїхали двоє чоловіків і представилися - ким ви думаєте? - працівниками обласної податкової!

Далі - запхали  в машину і повезли геть. Нібито змушували відмовитися від своєї ж компанії і тримали в полоні майже місяць!

І чому ж так в душу податківцям  запала та фірма? А все дуже просто - вона з-закордону завезла мастила аж на сім мільйонів доларів!

Ну - хіба не спокуса для простого чиновника? Як один суд вирішує арештувати, інший - все скасовує і каже про необгрунтованість...

 Як одні говорять про захист свідків, а інші - про зухвалий кіднепінг і відверте здирництво!

І це все - просто зараз, у нас під носом! Тож чи вдалося врятувати нещасного заручника? Дивіться і оглядайтеся!

Справа на мільйони. Люди у погонах викрали підприємця на Дніпропетровщині

0 Коментувати

А цей шокуючий детектив із багатьма невідомими! Справа на мільйон, а точніше – на сім!

Сценарій, за який гризтиме лікті будь-який голівудський режисер. Та українські реалії, повірте, цинічніші за кіно-сюжети.

Від цієї історії просто мурахи шкірою! Тільки послухайте – на Дніпропетровщині зникає чолов’яга, і аж за місяць з’ясовується: то був засновник фірми, а взяли його в заручники – люди y погонах! Також по темі: На Вінниччині розбійники напали на місцевого підприємця

Все сталося аж надто швидко: по обіді до нього на зустріч приїхали двоє чоловіків і представилися – ким ви думаєте? – працівниками обласної податкової!

Далі – запхали  в машину і повезли геть. Нібито змушували відмовитися від своєї ж компанії і тримали в полоні майже місяць!

І чому ж так в душу податківцям  запала та фірма? А все дуже просто – вона з-закордону завезла мастила аж на сім мільйонів доларів!

Ну – хіба не спокуса для простого чиновника? Як один суд вирішує арештувати, інший – все скасовує і каже про необгрунтованість…

 Як одні говорять про захист свідків, а інші – про зухвалий кіднепінг і відверте здирництво!

І це все – просто зараз, у нас під носом! Тож чи вдалося врятувати нещасного заручника? Дивіться і оглядайтеся!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

01.07.2019 21:54

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: