Хто і як ліквідовує наслідки страшної стихії, чи розраховують постраждалі на допомогу від місцевої влади і чому бояться, що подібна ситуація може повторитися?
Наша Тетяна Островщук особисто бачила масштаби лиха і ледве змогла вибратися з тієї багнюки, серед якої нині доводиться жити людям.