Смерть і похорон – трагедія, на якій намагаються нажитися.
Є ті, хто працює за законом і має репутацію.
А є й аферисти, які збудували цілий мафіозний спрут: із залученням і поліції, і швидкої допомоги.
І вони постійно чекають, поки хтось із нас помре, аби не спинявся їхній золотий конвеєр. Також по темі: На Київщині в морзі підмінили небіжчиків. Чи помітили підміну родичі
А далі ви вже самі не розумієте, як тіло вашого померлого родича потрапило до приватного моргу, а ви тепер маєте сплатити колосальні гроші!
Ба більше! Такі трупарні можуть бути облаштовані просто за вашим парканом, у сусіда на подвір’ї!
Хто кришує такий «чорний» бізнес, і наскільки знахабніли похоронні мафіозі?
Така антиморальна поведінка і жада наживи просто в голові не вкладаються.