Уже дев’ятеро загиблих та 160 інфікованих!
Прикарпаття б’є сумні рекорди. Найвища смертність від коронавірусу зафіксована саме на Івано-Франківщині.
Уявіть! Ковід-19 уже виявили в одній із військових частин!
Від інфекції загинула 43-річна жінка, яка працювала там кочегаркою. Також по темі: На Івано-Франківщині лікарні переповнені хворими на коронавірус
А лікарі оптимізму не додають, бо переконані: найгірше – попереду!
Пік захворюваності прогнозують аж за два тижні.
З нами на зв’язку наша власна кореспондентка Світлана Маланюк.
Вона перебуває в центрі подій. Світлано, що відомо на цю мить? Чого нам слід чекати?