ICTV - Разом краще

Video: Надзвичайні новини — 27.07.2021

Дивіться у новому випуску програми Надзвичайні новини від 27.07.2021:   На Полтавщині селянин буквально на годинку заскочив додому, аби накрити зерно перед дощем. І просто у своєму дворі загинув під колесами молоковоза! Не дотрималась рецепту сімейного щастя і поплатилася життям. На Київщині чоловік задушив свою кохану, бо не виконала його забаганку. Загадкова смертельна ДТП на Черкащині. Водій ваговоза божиться - він просто обігнав велосипедиста. А той відразу гепнувся на землю замертво. Неймовірні нічні пригоди 4-річних близнюків. В самих трусах і в трьох капцях на двох малі чимчикували в магазин по іграшку. Поки батьки спали.
Усі ці, а також інші сюжети дивіться на нашому сайті kriminal.ictv.ua

Надзвичайні новини — 27.07.2021

0 Коментувати

Дивіться у новому випуску програми Надзвичайні новини від 27.07.2021:  

На Полтавщині селянин буквально на годинку заскочив додому, аби накрити зерно перед дощем. І просто у своєму дворі загинув під колесами молоковоза!

Не дотрималась рецепту сімейного щастя і поплатилася життям. На Київщині чоловік задушив свою кохану, бо не виконала його забаганку.

Загадкова смертельна ДТП на Черкащині. Водій ваговоза божиться – він просто обігнав велосипедиста. А той відразу гепнувся на землю замертво.

Неймовірні нічні пригоди 4-річних близнюків. В самих трусах і в трьох капцях на двох малі чимчикували в магазин по іграшку. Поки батьки спали.


Усі ці, а також інші сюжети дивіться на нашому сайті kriminal.ictv.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

27.07.2021 20:22

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: