ICTV - Разом краще

Video: Надзвичайні новини — 23.09.2021

Дивіться у новому випуску програми Надзвичайні новини від 23.09.2021:   У набоях перед замахом хтось навіть змінював порох! Що ще вдалося дізнатися про головне розслідування країни: розстріл автомобіля першого помічника президента?! Коли буде новий локдаун?! Україна - знову в жовтій зоні карантину! Як дотримуються правил? Що чекає на навчання і школи, в яких персонал - відмовляється вакцинуватися? Життя у смердючому пеклі! Мешканці багатоповерхівки тонуть у нечистотах, дім руйнується, поки приватний ЖЕК та міська влада не можуть з'ясувати - хто крайній! Сантехніки, слюсарі та електрики панічно бояться неадекватного месника! У Києві чоловік так ненавидить комунальників, що розбиває їм голови!
Усі ці, а також інші сюжети дивіться на нашому сайті kriminal.ictv.ua

Надзвичайні новини — 23.09.2021

0 Коментувати

Дивіться у новому випуску програми Надзвичайні новини від 23.09.2021:  

У набоях перед замахом хтось навіть змінював порох! Що ще вдалося дізнатися про головне розслідування країни: розстріл автомобіля першого помічника президента?!

Коли буде новий локдаун?! Україна – знову в жовтій зоні карантину! Як дотримуються правил? Що чекає на навчання і школи, в яких персонал – відмовляється вакцинуватися?

Життя у смердючому пеклі! Мешканці багатоповерхівки тонуть у нечистотах, дім руйнується, поки приватний ЖЕК та міська влада не можуть з’ясувати – хто крайній!

Сантехніки, слюсарі та електрики панічно бояться неадекватного месника! У Києві чоловік так ненавидить комунальників, що розбиває їм голови!


Усі ці, а також інші сюжети дивіться на нашому сайті kriminal.ictv.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

23.09.2021 20:30

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: