ICTV - Разом краще

Video: Надзвичайні новини — 20.07.2021

Дивіться у новому випуску програми Надзвичайні новини від 20.07.2021:   Приголомшуюче пограбування банку в столиці. Пані в синьому капелюшку кинула у відділення коктейль молотова, приставила пістолет до скроні касирки, вигребла гроші і взяла заручницю. Дочка - в коридорі в калюжі крові. Мати - зарубана на дивані. А вбивця ходить і вихваляється, як порішив усіх сокирою. Дика сімейна трагедія в Луцьку. О тій же годині, у тому ж районі, з тієї ж зброї. У Львові знову застрелили випадкового перехожого. В поліції заговорили про серійного маніяка. І це правда! Столичну пенсіонерку дістали п'яні горлопани під вікнами. Тож вона спиляла лавку у дворі. Тепер комунальники заявили на неї до поліції.
Усі ці, а також інші сюжети дивіться на нашому сайті kriminal.ictv.ua

Надзвичайні новини — 20.07.2021

0 Коментувати

Дивіться у новому випуску програми Надзвичайні новини від 20.07.2021:  

Приголомшуюче пограбування банку в столиці. Пані в синьому капелюшку кинула у відділення коктейль молотова, приставила пістолет до скроні касирки, вигребла гроші і взяла заручницю.

Дочка – в коридорі в калюжі крові. Мати – зарубана на дивані. А вбивця ходить і вихваляється, як порішив усіх сокирою. Дика сімейна трагедія в Луцьку.

О тій же годині, у тому ж районі, з тієї ж зброї. У Львові знову застрелили випадкового перехожого. В поліції заговорили про серійного маніяка. І це правда!

Столичну пенсіонерку дістали п’яні горлопани під вікнами. Тож вона спиляла лавку у дворі. Тепер комунальники заявили на неї до поліції.


Усі ці, а також інші сюжети дивіться на нашому сайті kriminal.ictv.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

20.07.2021 20:36

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: