ICTV - Разом краще

Video: Надзвичайні новини — 19.07.2021

Дивіться у новому випуску програми Надзвичайні новини від 19.07.2021:   По під'їзду розливаються ріки крові. У квартирі - оголена жінка із пробитою головою. А у двері до сусідів стукає скривавлений чоловік і допитується: хто познущався з його коханої? Дуже страшна драма у Харкові. Вбивча ніч у психлікарні. На Дніпропетровщині пацієнт забив до смерті медбрата! Скажений душогуб - вкрай небезпечний і агресивний. Його і досі шукають. Уроки екстремального плавання в метро. Нестримна стихія несподівано накрила столицю. Входи й виходи в підземку паралізувала велика вода. Плавали всі - і люди, і тварини. Благав врятувати рідну матір, бо вона в нього найкраща. А коли зрозумів, що вона мертва, перерізав собі горло. Жахлива сімейна трагедія на Київщині.
Усі ці, а також інші сюжети дивіться на нашому сайті kriminal.ictv.ua

Надзвичайні новини — 19.07.2021

0 Коментувати

Дивіться у новому випуску програми Надзвичайні новини від 19.07.2021:  

По під’їзду розливаються ріки крові. У квартирі – оголена жінка із пробитою головою. А у двері до сусідів стукає скривавлений чоловік і допитується: хто познущався з його коханої? Дуже страшна драма у Харкові.

Вбивча ніч у психлікарні. На Дніпропетровщині пацієнт забив до смерті медбрата! Скажений душогуб – вкрай небезпечний і агресивний. Його і досі шукають.

Уроки екстремального плавання в метро. Нестримна стихія несподівано накрила столицю. Входи й виходи в підземку паралізувала велика вода. Плавали всі – і люди, і тварини.

Благав врятувати рідну матір, бо вона в нього найкраща. А коли зрозумів, що вона мертва, перерізав собі горло. Жахлива сімейна трагедія на Київщині.


Усі ці, а також інші сюжети дивіться на нашому сайті kriminal.ictv.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

19.07.2021 20:30

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: