ICTV - Разом краще

Video: Надзвичайні новини — 16.09.2021

Дивіться у новому випуску програми Надзвичайні новини від 16.09.2021:   Міна сповільненої дії. У Карпатах туристи розпалювали багаття і підірвалися на боєприпасі, який лежав у землі. Двоє загинули, четверо - у лікарні. Пожежа, що приховувала дикий злочин. Біля повністю обвугленого тіла господаря знайшли каністру. Приголомшливий злочин на Вінниччині. Сусід, від якого немає спасіння. Мешканці столичної багатоповерхівки бояться злетіти в повітря. Бо літній чоловік, якого покинула родина, стукає по газовій трубі, лякає дітей у темних закутках і чатує на сусідів із несподіваною зброєю. Газовий кайф. На Дніпропетровщині підлітки хотіли зняти круте відео. 15-річний хлопчик зробив глибокий вдих і впав замертво.
Усі ці, а також інші сюжети дивіться на нашому сайті kriminal.ictv.ua

Надзвичайні новини — 16.09.2021

0 Коментувати

Дивіться у новому випуску програми Надзвичайні новини від 16.09.2021:  

Міна сповільненої дії. У Карпатах туристи розпалювали багаття і підірвалися на боєприпасі, який лежав у землі. Двоє загинули, четверо – у лікарні.

Пожежа, що приховувала дикий злочин. Біля повністю обвугленого тіла господаря знайшли каністру. Приголомшливий злочин на Вінниччині.

Сусід, від якого немає спасіння. Мешканці столичної багатоповерхівки бояться злетіти в повітря. Бо літній чоловік, якого покинула родина, стукає по газовій трубі, лякає дітей у темних закутках і чатує на сусідів із несподіваною зброєю.

Газовий кайф. На Дніпропетровщині підлітки хотіли зняти круте відео. 15-річний хлопчик зробив глибокий вдих і впав замертво.


Усі ці, а також інші сюжети дивіться на нашому сайті kriminal.ictv.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

16.09.2021 20:28

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: