ICTV - Разом краще

Video: Надзвичайні новини — 12.07.2021

Дивіться у новому випуску програми Надзвичайні новини від 12.07.2021:   Смертельний рекорд, який не варто повторювати! У невеличкий легковик дорогою з відпочинку набилися шістнадцятеро людей і потрапили в аварію! Є жертви! Вибухове свято - в прямому сенсі слова! На Житомирщині влаштували такі народні гуляння, що рвонув феєрверк, кілька людей постраждали, а один, взагалі, впав у величезне святкове вогнище! Вселенський потоп в українських селах і сніг - всередині липня!! Справжній шок відбувається в одних Областях, поки в інших пече, як у Сахарі! Раптова пастка - просто під ногами! У Києві двоє жінок упали в яму з кип'ятком, що раптово провалилася на дорозі!
Усі ці, а також інші сюжети дивіться на нашому сайті kriminal.ictv.ua

Надзвичайні новини — 12.07.2021

0 Коментувати

Дивіться у новому випуску програми Надзвичайні новини від 12.07.2021:  

Смертельний рекорд, який не варто повторювати! У невеличкий легковик дорогою з відпочинку набилися шістнадцятеро людей і потрапили в аварію! Є жертви!

Вибухове свято – в прямому сенсі слова! На Житомирщині влаштували такі народні гуляння, що рвонув феєрверк, кілька людей постраждали, а один, взагалі, впав у величезне святкове вогнище!

Вселенський потоп в українських селах і сніг – всередині липня!! Справжній шок відбувається в одних Областях, поки в інших пече, як у Сахарі!

Раптова пастка – просто під ногами! У Києві двоє жінок упали в яму з кип’ятком, що раптово провалилася на дорозі!


Усі ці, а також інші сюжети дивіться на нашому сайті kriminal.ictv.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

12.07.2021 20:22

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: