ICTV - Разом краще

Video: Надзвичайні новини — 11.02.2022

Дивіться у новому випуску програми Надзвичайні новини від 11.02.2022:   Аварія на мільярди! Кортеж одного з найбагатших людей країни збив насмерть пішохода на дорозі! Бізнесмен вилетів за кордон, і полетіли голови правоохоронців! Страшний вибух і шоковані сусіди! Два трупи в одній хаті: один - без руки, а другий - без голови! Підозрюють, що там відбувалися небезпечні ігри! Скандальні військові навчання - в Чорнобильській зоні! Спочатку виділили бюджетні мільйони на створення музею, а потім - усе там розтрощили! Куди ховатися в разі війни?! Надзвичайні новини йдуть за стрілками, намальованими на будинках! Ви будете вражені тим, куди вони нас приведуть!
Усі ці, а також інші сюжети дивіться на нашому сайті kriminal.ictv.ua

Надзвичайні новини — 11.02.2022

0 Коментувати

Дивіться у новому випуску програми Надзвичайні новини від 11.02.2022:  

Аварія на мільярди! Кортеж одного з найбагатших людей країни збив насмерть пішохода на дорозі! Бізнесмен вилетів за кордон, і полетіли голови правоохоронців!

Страшний вибух і шоковані сусіди! Два трупи в одній хаті: один – без руки, а другий – без голови! Підозрюють, що там відбувалися небезпечні ігри!

Скандальні військові навчання – в Чорнобильській зоні! Спочатку виділили бюджетні мільйони на створення музею, а потім – усе там розтрощили!

Куди ховатися в разі війни?! Надзвичайні новини йдуть за стрілками, намальованими на будинках! Ви будете вражені тим, куди вони нас приведуть!


Усі ці, а також інші сюжети дивіться на нашому сайті kriminal.ictv.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

11.02.2022 20:26

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: