На Київщині патрульні зупинили автомобіль, за кермом був п’яний, як чіп водій, а пасажир на задньому сидінні мертвий!
Це справжній жах. Уявіть собі, чоловік намагався переконати копів – віз труп саме до райвідділу і планував здатися, бо це ж він підстрелив друга. Також по темі: У центрі Києва від вибуху гранати загинув ветеран АТО "Сенсей"
Це просто не вкладається у голові.
Обоє військові, які пройшли війну.
Що ж за суперечка змусила випустити кулю у найкращого друга?