На Київщині ветеран АТО вистрілив у найкращого друга

На Київщині патрульні зупинили автомобіль, за кермом був п’яний, як чіп водій, а пасажир на задньому сидінні мертвий!

Це справжній жах. Уявіть собі, чоловік намагався переконати копів – віз труп саме до райвідділу і планував здатися, бо це ж він підстрелив друга. Також по темі: У центрі Києва від вибуху гранати загинув ветеран АТО "Сенсей"

Це просто не вкладається у голові.

Обоє військові, які пройшли війну.

Що ж за суперечка змусила випустити кулю у найкращого друга?

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ