Мародери виносять речі з елітного будинку після обвалу в Одесі

Що значить – лишитися без даху над головою – знають мешканці престижного дому в Одесі.

Просто посеред ночі з гуркотом обвалилися їхні дорогі квадратні метри.

Стіна будинку-пам’ятки архітектури.

В Одесі злочинці облюбували напівзруйновану пам’ятку архітектури на вулиці Ясній.

Будівля обвалилася на початку червня.

Споруда спустошена майже три місяці. Також по темі: Хто винен у масових руйнуваннях та обвалах старої Одеси

Власники тамтешніх квартир змушені мешкати, де доведеться: хтось винаймає житло, хтось по родичах, а інші в дитячому таборі.

А доки люди оговтаються від наслідків карколомного руйнування, їхнє майно почали виносити невідомі.

Попри те, що будинок під охороною муніципальної варти, крадіїв помітили лише мешканці сусідніх будинків.

Правоохоронці ж тільки уявіть, навіть заяву не захотіли приймати.

Що встигли винести із будинку злочинці?

І коли нарешті вже закінчаться поневіряння нещасних одеситів, які залишились буквально без даху над головою?

Наші кореспонденти бачили, в яких умовах зараз мешкають власники елітної нерухомості.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ