Любителька тварин занапастила себе і своїх котів – пожежа у Львові

У Львові любителька тварин сама загинула, занапастила своїх котів, та ще й ледь не вбила сусідів!

Старенька пенсіонерка організувала у п’ятиповерхівці справжнє нічне пекло!

Тільки уявіть: мешканці мирно спали, коли полум’я з квартири виривалося вже у під’їзд. Також по темі: Домашній котик може вбити людину? На Львівщині епідемія смертельної хвороби

Задимлення було настільки щільним, що люди, які намагалися самостійно врятуватися,  падали без тями прямо на сходах.

Чи вдалося хоч комусь вижити в епіцентрі жахливої пожежі?

І чому ті, хто просто дивом врятувалися, про небіжчицю говорять тільки хороше.

І це попри доволі чудний спосіб життя жінки!

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ