На Прикарпатті більше сотні пацієнтів реабілітаційних центрів стали заручниками!
Їх лікували кулаками та рабською працею!
І ще й брали за це від родичів чималі гроші. Також по темі: Замість реабілітації - у трудове рабство! На Дніпропетровщині затримали работорговців
Ця схема успішно працює по всій країні – невже це випадково?!
Хто її кришує?! Наче якесь Середньовіччя, їй Богу!