Лежатимеш у труні! У Бердичеві дівчата побили школярку та її матір

Вони вирішили, що можуть вершити людські долі, вдають, що мають право карати собі подібних!

Наче зграя звірів, обирають жертву, переслідують, тероризують, полюють і розривають на шматки.

І це зовсім не про хижих потвор, про людей, які ще навіть не доросли до істоти, наділеної інтелектом.

У Бердичеві підлітки-дівчата влаштували справжню розправу над своєю одноліткою.  Також по темі: Від булінгу постраждала дівчинка на Херсонщині: однокласники зламали їй ногу

Спершу погрожували школярці, що вона лежатиме у труні.

А згодом просто у парку культури облаштували глядацькі трибуни і з насолодою споглядали за дівчачою бійнею.

А коли за бідолашну вступилася мати – їй теж дісталося на горіхи від малолітніх хуліганок.

Щонайгірше, одна із забіяк – дочка працівниці місцевої поліції.

Наша Тетяна Островщук зустрілася з усіма учасниками конфлікту.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ