Нне тільки чоловікі можуть приголомшити своєю жорсотістю.
Це навіть в голові не вкладається. На Кіровоградщині горе-матір покинула вісьмох своїх дітей на цілих два тижні, без іжі і абсолютно самих.
Уявіть, наймолодшій малій лише один рік, а старшій дівчинці – 15 років. А знаєте, куди поділася жінка? Також по темі: Дике вінчання. Мати покинула власних дітей і 4 дні пила "за здоров'я молодих"
Тримайтеся, вона залишила дітей на призволяще, бо поїхала до свого кохання та «трошки» затрималась.
То чим же все закінчилось? В якому стані діти? І чому сусіди впевнені, що цієї жахливої ситуації можна було уникнути?