Гралися з черепом: на Харківщині собаки знайшли людські рештки
Моторошна знахідка на Харківщині! Жінка просто на власному подвір’ї знайшла людський череп та кістки. У ледь притомному стані бідолашна викликала копів.
Правоохоронці разом зі службовими собаками обнишпорили всю прилеглу територію, аби вийти на слід інших решток покійника. Чи знайшли бодай щось?
Виявилося, череп пролежав у землі з пів року, адже на ньому і досі збереглися м’які тканини і навіть мізки. Ба більше, людську голову тут бачили вже не вперше, вона наче перекочується із місця на місце. Кому ж вона належала – чоловіку чи жінці? І хто міг вбити людину? Від цієї історії мурахи шкірою.
Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали про страшну знахідку на міському звалищі Миколаєва