Багатодітна матір вбила дитину в утробі ветеринарним уколом і стекла кров’ю

Цій  жінці вистачило лише однієї ін’єкції, аби вбити.

Однак, вона й подумати не могла, що слідом за своєю жертвою в могилу відправиться вона сама.

На Одещині вагітна жінка наважилась позбавитися своєї четвертої дитини.

Але спосіб обрала надто жахливий. Також по темі: Немовлята на продаж: як живуть новонароджені діти у готелі

Лише уявіть, щоб спровокувати викидень, ввела собі ветеринарний препарат.

І не лише вбила дитину в утробі, а й сама стекла кров’ю і померла!

Лікарі не змогли нічого вдіяти.

Чому багатодітна мама зважилась на таке страхіття?

Односельці переконані: жінка носила дитину, аби віддати.

Однак через карантин, усе пішло зовсім не за планом.

Наступний сюжет вас точно вразить.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ