Цій жінці вистачило лише однієї ін’єкції, аби вбити.
Однак, вона й подумати не могла, що слідом за своєю жертвою в могилу відправиться вона сама.
На Одещині вагітна жінка наважилась позбавитися своєї четвертої дитини.
Але спосіб обрала надто жахливий. Також по темі: Немовлята на продаж: як живуть новонароджені діти у готелі
Лише уявіть, щоб спровокувати викидень, ввела собі ветеринарний препарат.
І не лише вбила дитину в утробі, а й сама стекла кров’ю і померла!
Лікарі не змогли нічого вдіяти.
Чому багатодітна мама зважилась на таке страхіття?
Односельці переконані: жінка носила дитину, аби віддати.
Однак через карантин, усе пішло зовсім не за планом.
Наступний сюжет вас точно вразить.