У Дніпропетровську мати викинула дитину у вікно

Шокуючий випадок у Дніпропетровську. Жінка у буквальному розумінні викинула свою дитину у вікно. Дівчинка – новонароджена. І дивом вижила, оскільки був тільки перший поверх.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ