X

На зйомках Стогнія з’їли увесь реквізит

Сьогодні вночі було підступно з’їдено реквізит підготовлений для зйомок сцени кінострічки «Код Кнорозава». Зйомки фільму Стогнія тривали 22 години. Знімальна група не змогла дочекатися вечері і накинулася на торби з продуктами …

Актори, оператори, звуковики, гримери, сценаристи, світлоінженери підходили до сумок і набирали харчів, скільки душа бажала. На жаль, всім не вистачило, тому невідомі голодні «лісові партизани» непомітно поцупили реквізит — «вечерю бійців УПА біля багаття.

По темі: «Стогній знімає худфільм «Код Кнорозова»

Уночі мали бути зйомки Ореста, котрому ввижався індієць, бо перед тим хлопець читав про майя… Аби бійцям УПА було таки щось поїсти, у казанку над багаттям зварили картоплю… Просто під час зйомок.