Небезпечну знахідку чоловік дістав з ополонки під час риболовлі.
Вчора, 3 лютого, по телефону спецлінії «102» до Ленінського райвідділу міліції надійшло повідомлення від 57-річного вінничанина про те, що він в річці Південний Буг виявив гранату Ф-1.
Небезпечну знахідку чоловік дістав з ополонки під час риболовлі в районі мосту по вулиці Чорновола в місті Вінниці. Працівники міліції вжили усі необхідні заходи по охороні та знешкодженню гранати.
Дивіться “Надзвичайні новини” з понеділка по п’ятницю о 19:25 на каналі ICTV!
Матеріал: kriminal.tv