X

Надзвичайні новини. З ополонки рибалка витяг… гранату

Небезпечну знахідку чоловік дістав з ополонки під час риболовлі.

Вчора, 3 лютого, по телефону спецлінії «102» до Ленінського райвідділу міліції надійшло повідомлення від 57-річного вінничанина про те, що він в річці Південний Буг виявив гранату Ф-1.

Небезпечну знахідку чоловік дістав з ополонки під час риболовлі в районі мосту по вулиці Чорновола в місті Вінниці. Працівники міліції вжили усі необхідні заходи по охороні та знешкодженню гранати.

Дивіться “Надзвичайні новини” з понеділка по п’ятницю о 19:25 на каналі ICTV!

Матеріал: kriminal.tv