В Хмельницькому горіло сміттєзвалище, яке назбирав у власній квартирі 49-річний місцевий житель.
Свою квартиру чоловік перетворив на склад непотребу.
Забита до стелі сміттям квартира загорілася під ранок. Также по теме: Пожежа на Житомирщині: як мати-героїня врятувала немовля
Рятувальникам та поліцейським довелося евакуювати з під’їзду понад ста чоловік. а наслідки ліквідовують другий день поспіль.
На щастя в пожежі ніхто не постраждав. Проте сусіди стурбовані і бояться за власні життя.