Пожежа на Житомирщині: як мати-героїня врятувала немовля

Мало не згоріли живцем. На Житомирщині серед ночі спалахнув житловий будинок, в якому спокійно спали молода жінка та двоє дітей.

Вони мали усі шанси вчадіти, а потім  згоріти до тла. Особливо наймолодша дівчинка, якій ще немає і півроку від народження.

Забігаючи наперед скажу, що усі, хто були у будинку, вижили. Але як? Хто врятував людей із палаючої оселі?

І де тепер житимуть погорільці, адже від їхньої хати залишились сам обідрані стіни.

Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали про пожежу у Києві: горіла квартира у багатоповерхівці.

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ