Мало не згоріли живцем. На Житомирщині серед ночі спалахнув житловий будинок, в якому спокійно спали молода жінка та двоє дітей.
Вони мали усі шанси вчадіти, а потім згоріти до тла. Особливо наймолодша дівчинка, якій ще немає і півроку від народження.
Забігаючи наперед скажу, що усі, хто були у будинку, вижили. Але як? Хто врятував людей із палаючої оселі?
І де тепер житимуть погорільці, адже від їхньої хати залишились сам обідрані стіни.
Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали про пожежу у Києві: горіла квартира у багатоповерхівці.