21-річна співробітниця Прикордонної служби закопала власне немовля на городі

Приховати власний злочин чи все ж таки врятувати життя собі?

Не знаю, але мабуть, це дуже непростий вибір.

Якщо вже ця зовсім юна 21-річна дівчина з’явилася на порозі лікарні і благала про допомогу. Также по теме: На Миколаївському автовокзалі знайшли труп новонародженого немовляти

Вся скривавлена, вона намагалася переконати лікарів, що кровотеча відкрилася раптово і які страшні події їй передували вона, мовляв, навіть не здогадується.

Просто моторошна історія з Волині! Там на городі однієї поважної родини викопали дитяче тільце!

Справою займаються — не повірите —  Державне бюро розслідувань та військова прокуратура!

Невже все настільки серйозно? І ким же виявилася та горе-породілля? У це дуже важко повірити!

Але вперті факти практично не залишили сумнівів і нашому Павлу Шамшину.

Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

    ВВЕРХ