УКР
УКР

Video: Як уникнути покарання за злочин! Чи працює угода зі слідством в Україні

Хто зі злочинців не хоче уникнути покарання? Іноді суддям вони такі байки розказують, що й диву даєшся. Аби не опинитися за ґратами дехто навіть душу бісам готовий продати! Та нащо вдаватися у містику, якщо все можна зробити офіційно! Не з бісами, звісно, а з прокурорами! Укласти так звану угоду зі слідством. Злодій надає корисну для правоохоронців інформацію, а натомість отримує пом'якшений вирок. Іншими словами: здай товариша - лишись на волі! Як працює така схема в Україні та чи всі злочинці можуть розраховувати на поблажки? Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали, як в Україні змінено правила отримання посвідчення водія.

Як уникнути покарання за злочин! Чи працює угода зі слідством в Україні

0 Коментувати

Хто зі злочинців не хоче уникнути покарання? Іноді суддям вони такі байки розказують, що й диву даєшся. Аби не опинитися за ґратами дехто навіть душу бісам готовий продати!

Та нащо вдаватися у містику, якщо все можна зробити офіційно! Не з бісами, звісно, а з прокурорами!

Укласти так звану угоду зі слідством. Злодій надає корисну для правоохоронців інформацію, а натомість отримує пом’якшений вирок.

Іншими словами: здай товариша – лишись на волі! Як працює така схема в Україні та чи всі злочинці можуть розраховувати на поблажки?

Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали, як в Україні змінено правила отримання посвідчення водія.

02.05.2019 20:24
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору