УКР
УКР

Video: Як на Київщині професійні домушники приватний будинок пограбували

Ви навіть не уявляєте, що може коїтися у вашому будинку, доки ви спокійно спите! Важко описати жах, який з самого ранку пережила родина на Київщині, коли зрозуміла: серед ночі їх зухвало пограбували. Чоловік, жінка, двоє їхніх маленьких дітей - мирно соплять у ліжках на другому поверсі. А на першому в цей час копирсаються крадії в масках! Годину злодії нишпорили по чужих шафах, наче по своїх. Дивіться: На Рівненщині розбійники в масках вдерлись у будинок та розстріляли хазяїна. І навіть власники обійстя їх зовсім не турбували. Як же тоді буде на свята, коли люди масово поїдуть за місто, відпочивати, смажити м'ясо? Що? Ви не переживаєте, бо у вас вдома все на замках і відеокамери встановлені? А от дарма. Подивіться, як працюють професійні домушники. Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали про бандитів, що увірвались у будинок, зв’язали хазяйку та катували.  

Як на Київщині професійні домушники приватний будинок пограбували

0 Коментувати

Ви навіть не уявляєте, що може коїтися у вашому будинку, доки ви спокійно спите! Важко описати жах, який з самого ранку пережила родина на Київщині, коли зрозуміла: серед ночі їх зухвало пограбували.

Чоловік, жінка, двоє їхніх маленьких дітей – мирно соплять у ліжках на другому поверсі. А на першому в цей час копирсаються крадії в масках! Годину злодії нишпорили по чужих шафах, наче по своїх.

Дивіться: На Рівненщині розбійники в масках вдерлись у будинок та розстріляли хазяїна.

І навіть власники обійстя їх зовсім не турбували. Як же тоді буде на свята, коли люди масово поїдуть за місто, відпочивати, смажити м’ясо? Що? Ви не переживаєте, бо у вас вдома все на замках і відеокамери встановлені? А от дарма. Подивіться, як працюють професійні домушники.

Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали про бандитів, що увірвались у будинок, зв’язали хазяйку та катували.

 

26.04.2019 20:15
Завантаження...

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Гарячі матеріали

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору