УКР
УКР

Video: Як на Київщині професійні домушники приватний будинок пограбували

Ви навіть не уявляєте, що може коїтися у вашому будинку, доки ви спокійно спите! Важко описати жах, який з самого ранку пережила родина на Київщині, коли зрозуміла: серед ночі їх зухвало пограбували. Чоловік, жінка, двоє їхніх маленьких дітей - мирно соплять у ліжках на другому поверсі. А на першому в цей час копирсаються крадії в масках! Годину злодії нишпорили по чужих шафах, наче по своїх. Дивіться: На Рівненщині розбійники в масках вдерлись у будинок та розстріляли хазяїна. І навіть власники обійстя їх зовсім не турбували. Як же тоді буде на свята, коли люди масово поїдуть за місто, відпочивати, смажити м'ясо? Що? Ви не переживаєте, бо у вас вдома все на замках і відеокамери встановлені? А от дарма. Подивіться, як працюють професійні домушники. Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали про бандитів, що увірвались у будинок, зв’язали хазяйку та катували.  

Як на Київщині професійні домушники приватний будинок пограбували

0 Коментувати

Ви навіть не уявляєте, що може коїтися у вашому будинку, доки ви спокійно спите! Важко описати жах, який з самого ранку пережила родина на Київщині, коли зрозуміла: серед ночі їх зухвало пограбували.

Чоловік, жінка, двоє їхніх маленьких дітей – мирно соплять у ліжках на другому поверсі. А на першому в цей час копирсаються крадії в масках! Годину злодії нишпорили по чужих шафах, наче по своїх.

Дивіться: На Рівненщині розбійники в масках вдерлись у будинок та розстріляли хазяїна.

І навіть власники обійстя їх зовсім не турбували. Як же тоді буде на свята, коли люди масово поїдуть за місто, відпочивати, смажити м’ясо? Що? Ви не переживаєте, бо у вас вдома все на замках і відеокамери встановлені? А от дарма. Подивіться, як працюють професійні домушники.

Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали про бандитів, що увірвались у будинок, зв’язали хазяйку та катували.

 

26.04.2019 20:15
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору