УКР
УКР

Video: Три роки реформи: чого саме навчилася наша нова поліція?

Так уже співпало, що наша "нова поліція" була створена у день незалежності Сполучених Штатів Америки - акурат 4-го липня ми всією Україною відзначаємо поліцейський день народження. Пам'ятаєте той час, коли замість - ну, нас тоді так запевняли... - замість "армії злочинців у міліцейських погонах" у нас раптом вирішили Треба терміново все оновлювати і ре-фор-му-ва-ти!  Одного чудового дня столицю заполонили сяючі синіми мігалками Пріуси. І так уже співпало, що очільниками реформи під американським патронатом стали реформатори грузинські. Тендітні Ека Згуладзе і Хатія Деканоідзе - егеж, саме на них нація покладала всі свої сподівання!Тепер от - казали - нові і НЕзаплямовані корупцією копи таки визволять країну з лап злочинності. Оце так ейфорія настала, МАЙКУ чого варто одне "селфі-копство", коли кожен вважав за маст-хев сфотографуватися з полісменом, який, ОКУЛЯРИ здавалося, навіть спить - у своїх фірмових темних окулярах..? За вікнами постійно блимали поліцейські люстри, і, наче, - спрацювало?!.. Ні! Виявилося, КЕПКА нова модель кепки - далеко не все, що треба для викорінення злочинців. Потім станеться кривавий бойовик у Княжичах, коли два поліцейських підрозділи страшенно перестріляють один одне. Скільки вже - два роки ось буде? Хтось у тюрмі? Ні? А де там матуся й мачуха нової поліції Ека та її подружка Хатія? У Парижах та інших "європах"? ТУДИ інтегрувалися після українського ПАЛЬЦЯМИ ЛАПКИ "успіху"?  Дивіться, який спадок нам постійно залишають імпортовані леді та джентельмени з НАДзвичайними реформаторськими талантами.

Три роки реформи: чого саме навчилася наша нова поліція?

0 Коментувати

Так уже співпало, що наша “нова поліція” була створена у день незалежності Сполучених Штатів Америки – акурат 4-го липня ми всією Україною відзначаємо поліцейський день народження. Пам’ятаєте той час, коли замість – ну, нас тоді так запевняли… – замість “армії злочинців у міліцейських погонах” у нас раптом вирішили Треба терміново все оновлювати і ре-фор-му-ва-ти!  Одного чудового дня столицю заполонили сяючі синіми мігалками Пріуси. І так уже співпало, що очільниками реформи під американським патронатом стали реформатори грузинські. Тендітні Ека Згуладзе і Хатія Деканоідзе – егеж, саме на них нація покладала всі свої сподівання!Тепер от – казали – нові і НЕзаплямовані корупцією копи таки визволять країну з лап злочинності. Оце так ейфорія настала, МАЙКУ чого варто одне “селфі-копство”, коли кожен вважав за маст-хев сфотографуватися з полісменом, який, ОКУЛЯРИ здавалося, навіть спить – у своїх фірмових темних окулярах..? За вікнами постійно блимали поліцейські люстри, і, наче, – спрацювало?!..
Ні! Виявилося, КЕПКА нова модель кепки – далеко не все, що треба для викорінення злочинців. Потім станеться кривавий бойовик у Княжичах, коли два поліцейських підрозділи страшенно перестріляють один одне. Скільки вже – два роки ось буде? Хтось у тюрмі? Ні? А де там матуся й мачуха нової поліції Ека та її подружка Хатія? У Парижах та інших “європах”? ТУДИ інтегрувалися після українського ПАЛЬЦЯМИ ЛАПКИ “успіху”?  Дивіться, який спадок нам постійно залишають імпортовані леді та джентельмени з НАДзвичайними реформаторськими талантами.

09.07.2018 15:03
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору