Video: Три роки реформи: чого саме навчилася наша нова поліція?

Так уже співпало, що наша "нова поліція" була створена у день незалежності Сполучених Штатів Америки - акурат 4-го липня ми всією Україною відзначаємо поліцейський день народження. Пам'ятаєте той час, коли замість - ну, нас тоді так запевняли... - замість "армії злочинців у міліцейських погонах" у нас раптом вирішили Треба терміново все оновлювати і ре-фор-му-ва-ти!  Одного чудового дня столицю заполонили сяючі синіми мігалками Пріуси. І так уже співпало, що очільниками реформи під американським патронатом стали реформатори грузинські. Тендітні Ека Згуладзе і Хатія Деканоідзе - егеж, саме на них нація покладала всі свої сподівання!Тепер от - казали - нові і НЕзаплямовані корупцією копи таки визволять країну з лап злочинності. Оце так ейфорія настала, МАЙКУ чого варто одне "селфі-копство", коли кожен вважав за маст-хев сфотографуватися з полісменом, який, ОКУЛЯРИ здавалося, навіть спить - у своїх фірмових темних окулярах..? За вікнами постійно блимали поліцейські люстри, і, наче, - спрацювало?!.. Ні! Виявилося, КЕПКА нова модель кепки - далеко не все, що треба для викорінення злочинців. Потім станеться кривавий бойовик у Княжичах, коли два поліцейських підрозділи страшенно перестріляють один одне. Скільки вже - два роки ось буде? Хтось у тюрмі? Ні? А де там матуся й мачуха нової поліції Ека та її подружка Хатія? У Парижах та інших "європах"? ТУДИ інтегрувалися після українського ПАЛЬЦЯМИ ЛАПКИ "успіху"?  Дивіться, який спадок нам постійно залишають імпортовані леді та джентельмени з НАДзвичайними реформаторськими талантами.

Три роки реформи: чого саме навчилася наша нова поліція?

0 Коментувати

Так уже співпало, що наша “нова поліція” була створена у день незалежності Сполучених Штатів Америки – акурат 4-го липня ми всією Україною відзначаємо поліцейський день народження. Пам’ятаєте той час, коли замість – ну, нас тоді так запевняли… – замість “армії злочинців у міліцейських погонах” у нас раптом вирішили Треба терміново все оновлювати і ре-фор-му-ва-ти!  Одного чудового дня столицю заполонили сяючі синіми мігалками Пріуси. І так уже співпало, що очільниками реформи під американським патронатом стали реформатори грузинські. Тендітні Ека Згуладзе і Хатія Деканоідзе – егеж, саме на них нація покладала всі свої сподівання!Тепер от – казали – нові і НЕзаплямовані корупцією копи таки визволять країну з лап злочинності. Оце так ейфорія настала, МАЙКУ чого варто одне “селфі-копство”, коли кожен вважав за маст-хев сфотографуватися з полісменом, який, ОКУЛЯРИ здавалося, навіть спить – у своїх фірмових темних окулярах..? За вікнами постійно блимали поліцейські люстри, і, наче, – спрацювало?!..
Ні! Виявилося, КЕПКА нова модель кепки – далеко не все, що треба для викорінення злочинців. Потім станеться кривавий бойовик у Княжичах, коли два поліцейських підрозділи страшенно перестріляють один одне. Скільки вже – два роки ось буде? Хтось у тюрмі? Ні? А де там матуся й мачуха нової поліції Ека та її подружка Хатія? У Парижах та інших “європах”? ТУДИ інтегрувалися після українського ПАЛЬЦЯМИ ЛАПКИ “успіху”?  Дивіться, який спадок нам постійно залишають імпортовані леді та джентельмени з НАДзвичайними реформаторськими талантами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

09.07.2018 15:03

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: