УКР
УКР

Video: Сховатися від армії у монастирі: куди не дотягнеться рука військомату?

А правоохоронці натомість усе кольорами граються... Хоча... СТОП! За безпеку та оборону, здається, таки переживають! Ти про останні облави у нічних клубах та ресторанах на призовників? Сподіваєшся, почали виловлювати? Так ми будівельників усіх роботи позбавимо - хто ж військомам дачі зводитиме після кожного призову? А знаєш, який зараз серед молоді найпопулярніший жарт? Одружусь із 80-ти річною пенсіонеркою-інвалідом для відстрочки від служби в армії - анекдот, що вже втілився в життя! Принаймні, до кінця листопада - саме тоді закінчиться осінній призов на строкову службу. ннн...дааа, знала би ти, що влаштувАли б за такі експерименти молодому хлопцю його однолітки в часи МОЄЇ молодості... ...Інші часи, інші вдачі...  От, вдумайтеся: лише в столиці від служби ховається кожен другий призовник. Військоми - між двох вогнів: і план з призову виконати треба, і можливості ганятися за кожним парубком - немає. ВлаштОвують справжнє полювання: і не тільки під парадними і квартирами, а і в ресторанах, і в нічних клубах! ДЕ - найближчий рейд, чи можна сховатися від солдатської шинелі у монастирі, і хто перший - здасть "клієнта" людям у військових погонах? Дивіться!

Сховатися від армії у монастирі: куди не дотягнеться рука військомату?

0 - 0 Коментувати

А правоохоронці натомість усе кольорами граються… Хоча… СТОП! За безпеку та оборону, здається, таки переживають!
Ти про останні облави у нічних клубах та ресторанах на призовників? Сподіваєшся, почали виловлювати? Так ми будівельників усіх роботи позбавимо – хто ж військомам дачі зводитиме після кожного призову?
А знаєш, який зараз серед молоді найпопулярніший жарт?
Одружусь із 80-ти річною пенсіонеркою-інвалідом для відстрочки від служби в армії – анекдот, що вже втілився в життя! Принаймні, до кінця листопада – саме тоді закінчиться осінній призов на строкову службу.
ннн…дааа, знала би ти, що влаштувАли б за такі експерименти молодому хлопцю його однолітки в часи МОЄЇ молодості…
…Інші часи, інші вдачі…  От, вдумайтеся: лише в столиці від служби ховається кожен другий призовник. Військоми – між двох вогнів: і план з призову виконати треба, і можливості ганятися за кожним парубком – немає. ВлаштОвують справжнє полювання: і не тільки під парадними і квартирами, а і в ресторанах, і в нічних клубах! ДЕ – найближчий рейд, чи можна сховатися від солдатської шинелі у монастирі, і хто перший – здасть “клієнта” людям у військових погонах? Дивіться!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

11.11.2017
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: