УКР
УКР

Video: Самосуд по-українськи: Несправедлива воля, яку отримують убивці та хулігани – зводить українців з розуму

Лікування замість тюрми, запобіжний захід у вигляді домашнього арешту або й взагалі - зняття кайданків зі скривавлених чужою кров'ю зап'ясть!  Несправедлива воля, яку отримують убивці та хулігани - зводить українців з розуму. Люди так зневірилися у тому, що правоохоронці їх не захистять, а їхніх кривдників не покарають, що беруться виконувати самі - і функцію судді, і роль ката.  І важко судити цих людей. Бо як би ВИ поводилися, коли на ваших очах шалений водій збив би насмерть маленьку дівчинку просто на зебрі? Що б ВИ зробили, якби вас систематично обкрадали і нікого за це не карали? А ви при цьому - точно б знали, хто сАме щодня підло цупить ВАШЕ майно? А змогли би ви відпустити того, хто вирізав ледь не всю сусідську родину? Попри те, що саме він зарізав чоловіка і його чотирирічного хлопчика, ранив вагітну жінку? Наприклад, тому, що убивця - підліток?.. Що робити з такими "ще дітьми"? Скажете, правоохоронці і судді розберуться?  Легко казати, коли не відчули того горя, яке спіткало наших героїв. Погляньте, що буде, коли терпець остаточно увірветься.  Краще не допускати до останньої краплі.

Самосуд по-українськи: Несправедлива воля, яку отримують убивці та хулігани – зводить українців з розуму

0 Коментувати

Лікування замість тюрми, запобіжний захід у вигляді домашнього арешту або й взагалі – зняття кайданків зі скривавлених чужою кров’ю зап’ясть!  Несправедлива воля, яку отримують убивці та хулігани – зводить українців з розуму. Люди так зневірилися у тому, що правоохоронці їх не захистять, а їхніх кривдників не покарають, що беруться виконувати самі – і функцію судді, і роль ката.  І важко судити цих людей. Бо як би ВИ поводилися, коли на ваших очах шалений водій збив би насмерть маленьку дівчинку просто на зебрі?
Що б ВИ зробили, якби вас систематично обкрадали і нікого за це не карали? А ви при цьому – точно б знали, хто сАме щодня підло цупить ВАШЕ майно? А змогли би ви відпустити того, хто вирізав ледь не всю сусідську родину? Попри те, що саме він зарізав чоловіка і його чотирирічного хлопчика, ранив вагітну жінку? Наприклад, тому, що убивця – підліток?.. Що робити з такими “ще дітьми”? Скажете, правоохоронці і судді розберуться?  Легко казати, коли не відчули того горя, яке спіткало наших героїв.
Погляньте, що буде, коли терпець остаточно увірветься.  Краще не допускати до останньої краплі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

05.05.2018 21:44
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: