УКР
УКР

Video: Розправа з близькими Віктора Януковича: криваве потрійне убивство на Донеччині

Це потрійне убивство шокувало просто ВСЮ країну! Кривава розправа над родиною - на Донеччині. У власному будинку серед білого дня катували та зарізали подружжя із сином. Убивць не зупинило ані десять рушниць в будинку, ані те, що жертви - професійні мисливці і вочевидь МОГЛИ себе захистити. Та справжнього резонансу справа набула, коли стало відомо, ХТО є найближчою людиною перерізаної родини. Сам кум  колишнього президента Віктора Януковича - Валерій Шира, який вже три роки в бігах.  Тож, якщо серед білого дня розправляються з такою НЕпростою родиною, чого ж чекати звичайним людям? Наші журналісти були на місці кривавих подій і провели ВЛАСНЕ розслідування, котрим ви будете дійсно - шоковані. Нам вдалося знайти УНІКАЛЬНІ документи, фотографії та факти, що можуть стати ланцюгом, який і привів до цієї моторошної розправи. Отже: за ЩО катували і вбили заможну та впливову родину?

Розправа з близькими Віктора Януковича: криваве потрійне убивство на Донеччині

0 Коментувати

Це потрійне убивство шокувало просто ВСЮ країну! Кривава розправа над родиною – на Донеччині.
У власному будинку серед білого дня катували та зарізали подружжя із сином. Убивць не зупинило ані десять рушниць в будинку, ані те, що жертви – професійні мисливці і вочевидь МОГЛИ себе захистити.
Та справжнього резонансу справа набула, коли стало відомо, ХТО є найближчою людиною перерізаної родини.
Сам кум  колишнього президента Віктора Януковича – Валерій Шира, який вже три роки в бігах.  Тож, якщо серед білого дня розправляються з такою НЕпростою родиною, чого ж чекати звичайним людям?
Наші журналісти були на місці кривавих подій і провели ВЛАСНЕ розслідування, котрим ви будете дійсно – шоковані. Нам вдалося знайти УНІКАЛЬНІ документи, фотографії та факти, що можуть стати ланцюгом, який і привів до цієї моторошної розправи.
Отже: за ЩО катували і вбили заможну та впливову родину?

11.12.2017 16:16
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору