УКР
УКР

Video: Пролилася невинна жіноча кров в Уманському дендропарку Софіївка

Шість тридцять шість! Ці рокові цифри - закарбований відгомін моторошного убивства на Черкащині, що сколихнуло усю країну. Пролилася невинна жіноча кров в Уманському дендропарку Софіївка. Саме вранці рівно о шостій годині тридцять шість хвилин божевільний чоловік вривається у готель і забиває до смерті адміністраторку. Врятувати жінку могли б охоронці, але їх просто не було! Не тому, що відгул чи заснули, не чули, виявляється, їх там просто НЕМАЄ! Взагалі! А що ж з убивцею? Він продовжував розгулювати містом, шукаючи собі нові жертви. Уявіть, небезпечний злочинець одразу після кривавої розправи, озброївся цеглиною і проламував голови всім, хто траплявся йому на шляху. Аж доки його не затримали звичайні перехожі. Бо поліція їхала цілу ГОДИНУ. Ви побачите тільки у «Надзвичайних новинах» ексклюзивне зізнання вбивці та відео з готельних камер спостереження! Увага на екран!

Пролилася невинна жіноча кров в Уманському дендропарку Софіївка

0 Коментувати

Шість тридцять шість! Ці рокові цифри – закарбований відгомін моторошного убивства на Черкащині, що сколихнуло усю країну. Пролилася невинна жіноча кров в Уманському дендропарку Софіївка.
Саме вранці рівно о шостій годині тридцять шість хвилин божевільний чоловік вривається у готель і забиває до смерті адміністраторку. Врятувати жінку могли б охоронці, але їх просто не було! Не тому, що відгул чи заснули, не чули, виявляється, їх там просто НЕМАЄ! Взагалі! А що ж з убивцею?
Він продовжував розгулювати містом, шукаючи собі нові жертви. Уявіть, небезпечний злочинець одразу після кривавої розправи, озброївся цеглиною і проламував голови всім, хто траплявся йому на шляху. Аж доки його не затримали звичайні перехожі. Бо поліція їхала цілу ГОДИНУ.
Ви побачите тільки у «Надзвичайних новинах» ексклюзивне зізнання вбивці та відео з готельних камер спостереження! Увага на екран!

05.05.2018 21:40
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору