УКР
УКР

Video: Пасхальна небезпека: як через святковий стіл не опинитися у лікарні

Коли не чекаєш, можуть застати і бактерії, й кишкові палички і навіть інфекційні хвороби! Здавалось би, що може статися під час великодніх свят, коли про грішне навіть йтися не повинно. А ховається воно найчастіше у зовсім неочікуваних місцях. Крашанки, запашні ковбаски, сир і обожнювана кров'янка! Чого тільки не побачиш на святковому українському застіллі. Утім, найголовніше, не потрапити просто з-за столу до лікарні. Як уберегтися від отруєння, чого їсти не можна, а що краще не класти до рота на другий день? Вікторія Сеник перевіряла, що купують українці до свята і чи знають, яка халепа може ховатися у продуктах харчування. Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали, як жінки 8 березня в Україні святкували.

Пасхальна небезпека: як через святковий стіл не опинитися у лікарні

0 Коментувати

Коли не чекаєш, можуть застати і бактерії, й кишкові палички і навіть інфекційні хвороби! Здавалось би, що може статися під час великодніх свят, коли про грішне навіть йтися не повинно.

А ховається воно найчастіше у зовсім неочікуваних місцях. Крашанки, запашні ковбаски, сир і обожнювана кров’янка! Чого тільки не побачиш на святковому українському застіллі.

Утім, найголовніше, не потрапити просто з-за столу до лікарні. Як уберегтися від отруєння, чого їсти не можна, а що краще не класти до рота на другий день?

Вікторія Сеник перевіряла, що купують українці до свята і чи знають, яка халепа може ховатися у продуктах харчування.

Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали, як жінки 8 березня в Україні святкували.

26.04.2019 20:25
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору