УКР
УКР

Video: Нові сенсації у вбивстві російського екс-депутата Дениса Вороненкова

Сенсація, якої ніхто не чекав. Головного підозрюваного в організації вбивства російського екс-депутата Дениса Вороненкова - ВИКРАЛИ у Москві! Невідомі схопили Юрія Василенка в ресторані «БазилІк», запхали у багажник і вивезли. Нападники ще й вистрелили у кримінального авторитета! А от українські правоохоронці - мовчать, хоча давно вимагають видати Василенка. У росіян теж - рот на замку. Натомість, лунають версії про те, що викрадення - не справжнє. А - інсценування.  Схоже, у справі ВоронЕнкова стало ще на одну загадку більше. Хоча, здавалося б - куди вже?! Екс-депутата розстріляли просто у центрі Києва. Його поранений охоронець встиг убити кілера, що був в епатажних червоних кросівках. Згодом слідство вийде на головного замовника, і ним сенсаційно виявиться колишній кавалер дружини Вороненкова - кримінальний авторитет Володимир Тюрін. Мотивом злочину назвуть політику! Нібито, вбили російського екс-депутата через свідчення у справі Януковича. Але ж є одне але... Сама вдова називає зоооовсім іншого замовника. І запевняє - жахлива трагедія розігралася через гроші.  Величееезні гроші. Більше того, вбита горем Марія МаксАкова живе у суцільному страху, адже ворог НЕ заспокоївся навіть після загибелі її чоловіка. І продовжує тероризувати родину. Невже небезпека тепер загрожує і самій оперній діві? Її сенсаційні зізнАння не можуть не вразити.

Нові сенсації у вбивстві російського екс-депутата Дениса Вороненкова

0 Коментувати

Сенсація, якої ніхто не чекав. Головного підозрюваного в організації вбивства російського екс-депутата Дениса Вороненкова – ВИКРАЛИ у Москві! Невідомі схопили Юрія Василенка в ресторані «БазилІк», запхали у багажник і вивезли. Нападники ще й вистрелили у кримінального авторитета! А от українські правоохоронці – мовчать, хоча давно вимагають видати Василенка. У росіян теж – рот на замку. Натомість, лунають версії про те, що викрадення – не справжнє. А – інсценування.  Схоже, у справі ВоронЕнкова стало ще на одну загадку більше. Хоча, здавалося б – куди вже?! Екс-депутата розстріляли просто у центрі Києва. Його поранений охоронець встиг убити кілера, що був в епатажних червоних кросівках.
Згодом слідство вийде на головного замовника, і ним сенсаційно виявиться колишній кавалер дружини Вороненкова – кримінальний авторитет Володимир Тюрін. Мотивом злочину назвуть політику! Нібито, вбили російського екс-депутата через свідчення у справі Януковича. Але ж є одне але… Сама вдова називає зоооовсім іншого замовника. І запевняє – жахлива трагедія розігралася через гроші.  Величееезні гроші. Більше того, вбита горем Марія МаксАкова живе у суцільному страху, адже ворог НЕ заспокоївся навіть після загибелі її чоловіка. І продовжує тероризувати родину. Невже небезпека тепер загрожує і самій оперній діві? Її сенсаційні зізнАння не можуть не вразити.

14.01.2019 14:30
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору