УКР
УКР

Video: На Рівненщині сільський учитель напав з ножем на юного хлопця

На Рівненщині на юного хлопця з ножем напав, хто б ви думали? Сільський учитель! Він шматував бідолашну жертву ТАК, що з живота хлопця - випадали нутрощі! На тілі - більше тридцяти ножових ран! Коли один ніж зламався, вчитель-різник узявся за ДРУГИЙ! Ви не повірите, живий і здоровий кривдник, хоч і пішов під суд, але просить його... НЕ КАРАТИ! Каже - хотів провчити свою жертву. І не за витівки у школі - нііі… Це була особиста чоловіча розправа! У цій моторошній історії є і жіноча роль! Юнак з учителем не поділили... ДІВЧИНКУ! Педагог просто до божевілля закохався у свою ж ученицю. І переслідував її - уявіть! - аж відтоді, як дівчинці було 12 років! Як думаєте, навіщо він водив ученицю на цвинтар? Хто він насправді, і чия впливова тінь - стоїть ЗА ним? Приголомшлива історія, після якої ви по-іншому глянете на молодих трудовиків та вчителів малювання.

На Рівненщині сільський учитель напав з ножем на юного хлопця

0 Коментувати

На Рівненщині на юного хлопця з ножем напав, хто б ви думали? Сільський учитель! Він шматував бідолашну жертву ТАК, що з живота хлопця – випадали нутрощі! На тілі – більше тридцяти ножових ран! Коли один ніж зламався, вчитель-різник узявся за ДРУГИЙ! Ви не повірите, живий і здоровий кривдник, хоч і пішов під суд, але просить його… НЕ КАРАТИ! Каже – хотів провчити свою жертву. І не за витівки у школі – нііі… Це була особиста чоловіча розправа!
У цій моторошній історії є і жіноча роль! Юнак з учителем не поділили… ДІВЧИНКУ! Педагог просто до божевілля закохався у свою ж ученицю. І переслідував її – уявіть! – аж відтоді, як дівчинці було 12 років! Як думаєте, навіщо він водив ученицю на цвинтар? Хто він насправді, і чия впливова тінь – стоїть ЗА ним?
Приголомшлива історія, після якої ви по-іншому глянете на молодих трудовиків та вчителів малювання.

23.07.2018 15:43
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору