УКР
УКР

Video: На Дніпропетровщині чоловік підпалив дружину за недоєну корову

Підпалив дружину, бо та відмовилась доїти корову. Суворі родинні звичаї у селі Софіївці під Кривим Рогом. Початок цієї історії вже абсолютно позбавлений романтики: 51-норічний чоловік пив горілку разом із дружиною. Аж раптом згадав, що корова стоїть недоєна! Що робили б ви, якби дружина відмовилася поратися по господарству, бо вона - не в настрої? Він надзвичайно розлютився. Зненацька – облив кохану бензином і підпалив. Жінку з опіками 60-ти відсотків тіла забрала швидка. Нині вона у тяжкому стані. А от агресивному піроману, за підпал дружини, тепер світить до восьми років тюрми. Дивіться новий випуск «Надзвичайних новин» від 08.06.2017!

На Дніпропетровщині чоловік підпалив дружину за недоєну корову

0 - 0 Коментувати

Підпалив дружину, бо та відмовилась доїти корову. Суворі родинні звичаї у селі Софіївці під Кривим Рогом. Початок цієї історії вже абсолютно позбавлений романтики: 51-норічний чоловік пив горілку разом із дружиною. Аж раптом згадав, що корова стоїть недоєна!

Що робили б ви, якби дружина відмовилася поратися по господарству, бо вона – не в настрої? Він надзвичайно розлютився.

Зненацька – облив кохану бензином і підпалив. Жінку з опіками 60-ти відсотків тіла забрала швидка. Нині вона у тяжкому стані. А от агресивному піроману, за підпал дружини, тепер світить до восьми років тюрми.

Дивіться новий випуск «Надзвичайних новин» від 08.06.2017!

08.06.2017
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору