УКР
УКР

Video: Міс “Слов’янська краса” підозрюється у замовному вбивстві свого батька

Подіум, червона доріжка, перемога, корона найгарнішої і... кров! Як думаєте, чи може все це бути разом? Краса - кажуть - страшна сила! ...яка іноді може бути ще і вбивчою! На Житомирщині судять юну Міс Слов'янська краса! Обвинувачують - у замовленні - а тепер тримайтеся! - убивства власного батька! Гламурна двадцятиоднорічна бердичівлянка Яна Націлевич, за версією слідства, оцінила життя найріднішої людини усього лише... в п'ятсот доларів І швидко знайшла виконавця - молодого парубка, який не встояв перед її красою. Розправа була страшною та кривавою - місто, же жив чоловік, просто приголомшило це убивство. Парочку затримали лише за три місяці після скоєного. Досудове розслідування тривало недовго. Подільникам висунули тяжке обвинувачення: їй в організації вбивства, йому - у виконанні. Нині справа вже у суді. І там, в суді, поряд із ними - наші кореспонденти. Зараз побачите, ЩО криється за жахливою розправою. Сповідь убивці і запаморочення юної красуні - у спецрепортажі Тетяни Островщук.

Міс “Слов’янська краса” підозрюється у замовному вбивстві свого батька

0 Коментувати

Подіум, червона доріжка, перемога, корона найгарнішої і… кров! Як думаєте, чи може все це бути разом? Краса – кажуть – страшна сила! …яка іноді може бути ще і вбивчою!
На Житомирщині судять юну Міс Слов’янська краса! Обвинувачують – у замовленні – а тепер тримайтеся! – убивства власного батька!
Гламурна двадцятиоднорічна бердичівлянка Яна Націлевич, за версією слідства, оцінила життя найріднішої людини усього лише… в п’ятсот доларів
І швидко знайшла виконавця – молодого парубка, який не встояв перед її красою. Розправа була страшною та кривавою – місто, же жив чоловік, просто приголомшило це убивство. Парочку затримали лише за три місяці після скоєного. Досудове розслідування тривало недовго.
Подільникам висунули тяжке обвинувачення: їй в організації вбивства, йому – у виконанні. Нині справа вже у суді. І там, в суді, поряд із ними – наші кореспонденти. Зараз побачите, ЩО криється за жахливою розправою. Сповідь убивці і запаморочення юної красуні – у спецрепортажі Тетяни Островщук.

18.12.2017 15:52
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору