УКР
УКР

Video: Медична реформа в Україні: які наслідки закриття лікарень

А що ж робити тим, хто не має знайомих нардепів або їхніх помічників-посередників? За кого не попросять міністра... помирати? Якщо навіть Роман Насіров проситься на лікування до Америки, мовляв, тільки тамтешні медики впораються з його хворобою! Бачте, не хоче головний податківець на власній шкірі відчути, як українські податки замість іти на медицину просто розкрадаються! Та які там складні хвороби: у нас через відсутність копійчаної екстреної сироватки люди помирають від ботулізму! А нам — про державні фінансові гарантії в лікарнях… Точно хочуть, аби всі робили зарядку. І  показують приклад. А циніки-лікарі, тим часом, складають анекдоти: з такою медичною реформою пенсійна може і не знадобитися. Коли закриється ваша лікарня, і скільки грошей доведеться збирати вам, аби не вмерти від грипу, ботулізму чи звичайного апендициту в черзі до такого потрібного, але недоступного лікаря? Дивіться новий випуск «Надзвичайних новин» від 10.06.2017!

Медична реформа в Україні: які наслідки закриття лікарень

0 - 0 Коментувати

А що ж робити тим, хто не має знайомих нардепів або їхніх помічників-посередників? За кого не попросять міністра… помирати? Якщо навіть Роман Насіров проситься на лікування до Америки, мовляв, тільки тамтешні медики впораються з його хворобою! Бачте, не хоче головний податківець на власній шкірі відчути, як українські податки замість іти на медицину просто розкрадаються! Та які там складні хвороби: у нас через відсутність копійчаної екстреної сироватки люди помирають від ботулізму! А нам — про державні фінансові гарантії в лікарнях…

Точно хочуть, аби всі робили зарядку. І  показують приклад. А циніки-лікарі, тим часом, складають анекдоти: з такою медичною реформою пенсійна може і не знадобитися. Коли закриється ваша лікарня, і скільки грошей доведеться збирати вам, аби не вмерти від грипу, ботулізму чи звичайного апендициту в черзі до такого потрібного, але недоступного лікаря?

Дивіться новий випуск «Надзвичайних новин» від 10.06.2017!

10.06.2017
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору