УКР
УКР

Video: Любителі могил та людських останків: на Вінниччині судять чорних археологів

Вони приїхали аж із іншої області, аби покопатися у чужих кістках. На Вінниччині засудили двох житомирян, які рік тому вночі розкопали братську могилу, у якій були поховані розстріляні фашистами місцеві євреї. Чорних археологів ніщо не зупинило. У пошуках артефактів вони просто втратили людське обличчя. Але чоловікам не пощастило. Коли чорна операція була вже майже завершена - їх заскочила поліція. І як вони не викручувалися,  але слідство довело, що чоловіки не просто з цікавості залізли до склепу, а вчинили цинічний злочин. Що ж присудила Феміда любителям могил та людських останків? Дивіться - і дізнаєтесь. Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали  про археологів, що розшукали скіфські коштовності.

Любителі могил та людських останків: на Вінниччині судять чорних археологів

0 Коментувати

Вони приїхали аж із іншої області, аби покопатися у чужих кістках. На Вінниччині засудили двох житомирян, які рік тому вночі розкопали братську могилу, у якій були поховані розстріляні фашистами місцеві євреї.

Чорних археологів ніщо не зупинило. У пошуках артефактів вони просто втратили людське обличчя. Але чоловікам не пощастило. Коли чорна операція була вже майже завершена – їх заскочила поліція.

І як вони не викручувалися,  але слідство довело, що чоловіки не просто з цікавості залізли до склепу, а вчинили цинічний злочин. Що ж присудила Феміда любителям могил та людських останків? Дивіться – і дізнаєтесь.

Нагадаємо, раніше Надзвичайні новини розповідали  про археологів, що розшукали скіфські коштовності.

30.04.2019 20:19
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору